Hodinky k narozeninám

Určitě není třeba nijak rozebírat, že hodinky jsou velmi vhodným dárkem k narozeninám. Udělá oslavenci radost hned několikrát. Hodinky jsou krásný dárek, funkční a zároveň užitečný dárek. Hodí se pro ženy, muže i děti.

Pánské hodinky Wenger k narozeninám

Hodinky Wenger jsou typově outdoorové sportovní hodinky. Mezi hlavní modelové řady patří: Sea Force, Squadron a Commando.
Z velmi oblíbených modelů Wenger můžeme doporučit:

Dámské hodinky Wenger k narozeninám

I pro ženy dělá Wenger skvělé outdoorové hodinky, ale nezapomíná ani na společenskost a krásný vzhled. Proto si ženy můžou vybrat z klasických hodinek i sportovních.
Nejoblíbenější řady hodinek Wenger jsou: Alpine a Terragraph.
Z velmi oblíbených modelů Wenger můžeme doporučit:

Pánské hodinky Traser k narozeninám

Hodinky Traser známe jako vojenské hodinky, které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a přizpůsobeny do nejextrémnějších podmínek. Vyberou si zde jak vojáci, letci, potápěči, ale i rybáři, orientační běžci a sportovci obecně. Traser je typický svou jedinečnou techologií luminiscence Trigalight. Ta zajišťuje, že na hodinky uvidíte i v té největší tmě nezávisle na osvitu hodinek.
Nejoblíbenější řady hodinek Traser jsou: Professional, Classic a Military.
Z velmi oblíbených modelů Traser můžeme doporučit:

Dámské hodinky Traser k narozeninám

Dámských hodinek Traser moc nevyrábí, ale o to jsou podle nás povedenější. Traser také pro ženy vytvořil samostatnou řadu Lady line.
Z velmi oblíbených modelů Traser můžeme doporučit:

Pánské hodinky Alfex k narozeninám

Hodinky Alfex dávají důraz na kvalitní zpracování a jedinečný vzhled. Právě proto jejich hodinky sbírají ocenění za design kam se podíváte (RedDot, GoodDesign, apod). Hodinky se hodí do společnosti, k obleku, ale i k běžnému nošení.
Muži mají v oblibě tyto Alfex řady: Automatic Collection a Big Line.
Z velmi oblíbených modelů Alfex můžeme doporučit:

Dámské hodinky Alfex k narozeninám

Hlavně pro dámy jsou hodinky Alfex ta pravá značka. Mezi jejich modely si vybere snad každá žena a jak nám často jejich majitelky tvrdí: “je to láska na první pohled”!